Tuna thyen rrjetin: Poston foton me përshkrimin mahnitës për Tianin e vogël

By

Këngëtarja Tuna Sejdi sapo ka postuar imazh të ri me djalin e saj, Tianin shoqëruar me një mbishkrim që i dedikohet bukuroshit të vogël dhe të gjithë atyre që e uruan.

‘Është e vështirë të besoj që je në këtë botë për katër ditë tash por unë jam e lumtur që ti vendose të na lumturosh ne me prezencën tënde sepse je kaq i dashur. Kur të pashë për herë të parë mësova që s’kam dashur kurrë dikë sa të dua ty dhe s’do e dua kurrë. Falemnderit nga thellësia e zemrës për numërin dërrmues të urimeve me rastin e lindjes së Tian Patris. Zemra ime është plot’ – deklaron Tuna në postimin e saj që ka ‘thyer’ rrjetin duke grumbulluar shumë pëlqime e komente për një kohë të shkurtër.

Ndryshe, sonte në Prive emocionet e ardhjes në jetë të nipit të parë në familjen Berisha i ndau Roberti.  (KLIKO KËTU PËR MATERIALIN)

 

 

Artikuj të ngjashëm