TUNA SËRISH DUET ME COZMAN?!

By

Nëse mendoni se këngët mes Tunës dhe Cozmanit kanë mbaruar, e po jeni gabim. Prive mëson se një tjetër duet po mendohet që të realizojnë një ndër çiftet më të dashura të ekranit.

Ne kontaktuam menaxhmentin e këngëtares por ata nuk e konfirmuan këtë lajm mirëpo as nuk u hodh poshtë.

“Aktualisht gjithçka është në fazën fillëstare dhe kur do të vijë momenti do të konfirmojnë vet artistët nëse janë duke bërë një duet apo po bëjnë projekte ndaras. Për momentin nuk mund të konfirmojmë asgjë në këtë drejtim.” Është deklarata e Fenix Team për Prive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm