Tuna me foto nga vaska bashkë me djalin

By

Pas pushimeve në Mauritius, Tuna është bashkuar me djalin e saj Tianin.

Këngëtarja edhe sot po vazhdon të relaksohet veçse në një mënyrë tjetër.

Ajo ndau një fotografi nga vaska bashkë me fëmijën e saj, poshtë të cilës ka ndarë edhe një thënie të bukur për raportin nënë-djalë.

“Nuk ka pasur kurrë, dhe nuk do të ketë, asgjë më speciale se sa dashuria mes nënës dhe djalit”.

Tuna nuk e ka zbuluar lokacionin, megjithatë rëndësi ka bashkimi familjar dhe kënaqësia pranë fëmijës.

Më poshtë mund ta shihni foton./Prive.al

Artikuj të ngjashëm