Tuna e largoi vjehrrën nga shtëpia? Foto e fundit zbulon gjithçka

By

Tuna së fundmi ishte kryefjalë e medias.

U nis me rrëfimin ekskluziv për Prive e vazhdoi në ‘Xing me Ermalin’ mbi raportet në familjen Berisha.

Më pas, në portale u raportua se Tuna nuk qëndron mirë jo vetëm me Robertin dhe Norën por as me vjehrrën, nënën e Patrisit.

Por, një fotografi e postuar para pak minutash në rrjete sociale, e thotë të tërën.

Në të, nëna e Patrisit shihet me nipin, Tianin në shtëpi, krah edhe dados filipineze që kujdeset për të birin e Tunës.

Me këtë postim, këngëtarja ka dërguar mesazhin e qartë se në raportimet mediale të ditëve të fundit, nuk ka asgjë të vërtetë për raportin me vjehrrën. /prive.al

 

Artikuj të ngjashëm