Tuna: DWS do ketë një kapitull të veçantë (Video)

By

Këngëtarja Tuna gjatë gjithë javës ka qenë pjesë e shtypit rozë për shkak të banesës që e fitoi në Dancing With the Stars.

Shumë akuza dhe kundërakuza u bënë në emër të Tunës e produksionit, por Tuna për Prive tha që do të ketë një kapitull të veçantë.

Asaj i’u ofruan kushte për ta blerë apartamentin dhe përgjigjja e Tunës ishte se do zgjidhte ajo investitorin dhe vendin ku do të bënte banesën.

Përpos asaj Tuna ka treguar se është në harmoni në lidhje me Cozman teksa do të publikoj dy bashkëpunime për këtë vit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm