Tuna bën njoftimin epik për ditëlindje (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen njëra prej këngëtarëve më të pëlqyera shqiptare.

Tuna mbush hiç më pak se 34 vjet.

Njoftimi i saj për ditëlindje në rrjetet sociale ishte epik, shumë ndryshe nga të tjerët.

Duke postuar një fotografi të realizuar gjatë pushimeve në Turqi, pranë një statuje, Tuna shkroi:

“A e din qe e kam ditelindjen? – e pyeta.
– E di. E di qe edhe kurr s’ki mu mbush me mend”.

Këngëtarja mori shumë pëlqime në fotot dhe urime nga më të ndryshmet.

Gëzuar Tuna./Prive.al

Artikuj të ngjashëm