Tullumbace, tortë e shumë buzëqeshje: Festë në familjen e Remzie Osmanit

By

Familja edhe Remzie Osmanit patën festë, kjo sepse nusja e saj, Gëzimja festoi ditëlindjen e 24-të.

E festa padyshim që ishte e bukur gjithë familja bashkë me vogëlushen Ema.

Festa e ditëlindjes u organizua në një vilë në natyrën e bukur të Prevallës.

Remzia ndau disa foto nga festa; një me mbesën e saj dhe një me gjithë familjen.

View this post on Instagram

Zemra ime❤️

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

Edhe Gëzimja ndau disa shkrepje nga dita e saj e veçantë duke theksuar se këtë ditëlindje të 24-të, ndihet tejet e plotësuar. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/CDOtIbMnmfN/?utm_source=ig_web_copy_link

Artikuj të ngjashëm