Trixa, mesazh të koduar Donaldit me postimin e fundit?

By

Pa u mbushur 24 orë nga postimi me syze të ngjashme që erdhi pak minuta pas Donaldit, një tjetër postim i “dyshimtë” është bërë nga Beatrix.

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Duke ndarë pjesë nga mbrëmja e djeshme, ku udhëtimet vazhdojnë, kësaj radhe pas Madridit në Paris, Beatrix ka ndarë shfaqje me një personazh të njohur dhe gjejeni pak për kë bëhet fjalë!

Për të preferuarin e Donaldit – SpiderMan-in.

Duke e ditur fiksimin e Donaldit me “Njeriun merimangë” fansat janë të bindur se nuk bëhet fjalë për rastësi por për mesazh të koduar nga ana e Trixës.

Si mendoni ju? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm