Trim Jetullahu huazon këngën e re nga arabët (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Trim Jetullahu publikoi këngën e re ‘Hava Hava’.

Këtë projekt, artisti e ka huazuar nga arabët, dhe ne ua sjellim më poshtë për ta bërë krahasimin.

Kënga e Trimit u punua nga Edlir Begolli, ndërkaq tekstin e ka shkruar këngëtari bashkë me producentin./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=5o2SzbN0LCw

Artikuj të ngjashëm