‘Trileqja’ e Fjollës dhe Elinelit

By

Sapo është publikuar kënga e Fjolla Morinës dhe Elinelit e titulluar ‘Trileqe’.

Ky krijim muzikor ka muzikë nga Cricket kurse për paraqitjen është përkujdesur Joni Peci dhe Sellma e Kaci për flokët dhe grimin

Vizuelizimi është bërë nga produksioni Max dhe në minutat e parë, kënga po pëlqehet nga publiku. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm