Tri vjet më vonë, Don Phenom sjell pjesën e dytë të hitit të tij

By

Para tre vitesh, Don Phenom kishte lansuar këngën “Twerkirate”.

Kjo është një nga këngët më të famshme të reperit nga Shkodra që deri më tani numëron më shumë se 10 milionë klikime në Youtube.

Së fundmi, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai njoftoi se po sjell pjesën e dytë të këngës.

Kënga mban titullin “Twerkirate 2”, dhe do të lansohet nesër (26 qershor) në ora 17:00. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm