Tri kombinime fantastike për stinën e vjeshtës nga Liberta Spahiu (VIDEO)

By

Si shpesh herë, edhe kësaj radhe Liberta Spahiu ka prezantuar për ju, tri kombinime fantastike për stinën e vjeshtës.

Në një video të re, ajo tregon se si mund të kombinoheni në këto ditë të cilat janë kryesisht me shi dhe të ftohta.

Ndiqni videon e mëposhtme dhe nëse ende nuk e keni menduar se si do të visheni, mund të inspiroheni nga moderatorja e njohur./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu)

Artikuj të ngjashëm