Tri këngët më të klikuara të Bardhit nga albumi i ri

By

Bardhi ka publikuar të gjitha këngët e albumit me titull ‘Trëndafil’.

Tashmë në YouTube ju mund t’i shihni katër klipe dhe plot 16 këngë të tjera.

Të gjitha projektet muzikore janë punuar nga vet artisti dhe Qelik Lipa.

Kënga solo “A je” e realizuar me videoklip qëndron në vendin e parë.

Në vend të dytë qëndron bashkëpunimi i tij më Gjestin për këngën “Zemrën”.

Pas kësaj, sërish në vend të tretë vjen edhe një bashkëpunim kësaj here me Azet për këngën “Jeta jem”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm