Tri gjenerata në një foto: Afrona publikon një fotografi mjaft të ngrohtë familjare! (FOTO)

By

E shumëpërfolura e mediave rozë, Afrona Dika, pavarësisht kohës që po kalon gjenë gjithmonë diçka të re për të mbajtur ndjekësit e saj sa më afër vetes.

Tashmë kur vëmendja e saj ka arritur kulmin pas krisjes së raporteve me të fejuarin e saj Bleron, Afrona gjenë diçka tjetër për të mbajtur në të njejtin nivel këtë vëmendje.

Ajo zgjodhi të publikojë një fotografi mjaft të bukur familjare ku shihej përkrah nënës dhe gjyshes së saj.

E sa i përket çështjes së bukurisë së saj tashmë duket se ka një përgjigje pasi nëse e shikojmë me vëmendje nënën e saj Afrona del të jetë një ‘kopje’ mjaft e bukur e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm