Tre muaj në fitness dhe ky është rezultati mahnitës për Besa Gashin (FOTO)

By

Kanë kaluar mbi dhjetë vite prej momentit kur Besa Gashi u zgjodh si më e bukura e Kosovës.

E përkundër viteve, pak ka ndryshuar në pamjen e ish-Missit.

Ajo ka vazhduar që të ruajë bukurinë e saj natyrale teksa muajve të fundit, ka nisur t’i kushtojë më shumë kujdes trupit.

Besa tash e tre muaj ka nisur regjim intenziv të ushtrimeve në fitness dhe duket se nuk kanë munguar rezultatet për fare pak kohë.

Përmes rrjeteve sociale, Besa e ka ndarë progresin në zonën e abdomenit e cila është për lakmi.

S’mund të themi gjë tjetër pos lum Alberti! /Prive.al/

3 months training, not bad ? thank u my personal trainer @besnik.humolli ?? #healthylifestyle

A post shared by Miss Kosova 2006? (@gashibesa) on

Artikuj të ngjashëm