Tre motrat Ismaili pozojnë bashkë por i katërti merr gjithë vëmendjen (FOTO)

By

Këtë pasdite, motrat Ismaili janë bërë bashkë për një drekë.

Siç nuk i shohim shpesh në rrjete sociale, Adelina, Ema dhe Zanfina kanë pozuar krah njëra-tjetrës por një i katërt ka qenë ai që ka marrë vëmendjen.

Fjala është për Uliksin, të birin e këngëtares Adelina i cili ka vjedhur zemrat e të gjithëve në foton e fundit ku shfaqet plot hare, në krye të tavolinës.

A nuk është simpatik? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm