Travis Scott flet për thashethemet në lidhje me tradhtinë e tij ndaj Kylie Jenner

By

Travis Scott dëshiron ti sqarojë gjërat për herë të fundit.

Disa ditë pas lajmeve se ai dhe Kylie Jenner po bënin një pushim nga marrëdhënia e tyre, reperi 28-vjeçar lëshoi deklaratën e tij të parë publike në lidhje me çështjen përmes Instagramit.

Image result for travis scott breaks silence

“Është me të vërtetë e vështirë kur shikoni gjëra të rreme të thëna për ju,” tha Travis.

“Edhe një herë, këto histori të rreme rreth tradhtisë thjesht nuk janë të vërteta. Fokusimi im në jetë, muzikë dhe familje në këtë moment është çka është e vërtetë.”

Image result for travis scott breaks silence

Komenti i tij përforcon atë që Kylie, më parë tha për ndarjen e tyre tronditëse. “Travis dhe unë jemi në kushte të shkëlqyera dhe fokusi ynë kryesor tani është Stormi‼ ” shkroi ajo në twitter.

Image result for kylie breaks silence on breakup tweet

Thashethemet për pabesinë e pretenduar të Scott filluan të qarkullojnë pasi një llogari në Instagram u përpoq të lidhte romantikisht yllin e hip-hopit me një personalitet në internet.

Rojean Kar known e njohur ndryshe si YungSweetRo gjithashtu mohoi pretendimet e mashtrimit, duke shkruar në internet, “Ju lutemi ndaloni përhapjen e gënjeshtrave dhe lini atë, atë dhe unë vetëm sepse kjo po ndikon në jetën e vërtetë. Faleminderit.”

 

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm