Transformohet Rita Ora: Këngëtaren s’do ta njihni!

By

Ajo është bërë mjeshtër i maskimeve dhe po arrin të transformohet në forma të pamendueshme.

Paraqitja e saj në MTV VMA në fund të vitit të kaluar, i la gojë hapur të gjithë pasi që u transformua 13-të herë brenda natës.

Rita Ora kësaj here është transformuar në pjesëtaren e grupit “Spice Girls”, përkatësisht si MEL B, për betejën e sinkronizimit të buzëve.

Realisht ajo mezi dallohet nga këngëtarja e vërtetë në këtë rast, sepse edhe veshjen e edhe flokët i ka të njëjta. /Prive.al

'What I really really want!' Rita Ora, 27, looked absolutely incredible as she transformed into Mel B from her Spice Girls days for an upcoming episode of Lip Sync Battle

Similar look: Rita proved she was every inch the style chameleon as she channelled Scary SpiceSimilar look: Rita proved she was every inch the style chameleon as she channelled Scary Spice

Artikuj të ngjashëm