Transformimi radikal: Afërdita Paqaradën nuk do e njihni

By

Afërdita Paqaradën nuk do ta njihni!

Ikona e bukurisë është transformuar tërësisht së fundmi.

Në një set fotografik, prapaskena të të cilit, Paqarada ka ndarë në Instagram ajo shihet me flokë të shkurtëra ngjyrë platini, komplet ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim ndër vite.

Ndryshime të tilla radikale janë të nevojshme kohë pas kohe dhe ne themi se padyshim, Paqarada ka marrë vendimin e duhur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm