Transformimi drastik i Teuta Kurtit, si e humbi peshën këngëtarja? (VIDEO)

By

Këngëtarja Teuta Kurti, në fillimet e karrierës së saj ishte në vajzë me mbipeshë.

Megjithatë, kjo s’e kishte shqetësuar asnjëherë dhe kompleksi për dukjen e saj s’kishte qenë evident gjatë viteve sa kishte atë pamje.

Por me të kaluar adoleshencën, këngëtarja kishte humbur shumë peshë, duke u transformuar totalisht.

Se çfarë ka bërë ajo dhe çfarë rruge ka ndjekur për t’i larguar kilogramët e tepërt, ndiqeni rrëfimin e saj në emisionin NIN me Alaudin Hamitin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm