Tradhtia ndaj motrës: Kim Kardashian flet plot mllef rreth situatës në familje

By

Pak para se të sillte në jetë vajzën e saj, Khloe Kardashian u bë kryelajm i mediave për tradhtinë që bashkëshorti i kishte bërë.

Bukuroshja amerikane, pjesë e shfaqjes realit shoë, “Keeping Up With The Kardashians”, ishte tradhtuar nga partneri i saj, basketbollisti Tristan Thompson, dhe kjo u zbulua vetëm pak para se të sillte në jetë vajzën True Thompson.

“Nuk e di se si ta përshkruaj këtë situatë, është komplet e djallosur”, ka thënë Kim Kardashian, në emisionin me nikoqiren Ellen Degeneres.

Emisioni nuk është transmetuar ende, vetëm se kanë dalë disa inserte në Instagram nga kjo bisedë ku Kim Kardashian flet edhe rreth situatës në familjen e saj, pas skandalit që plasi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm