Tom Cruise po xhiron film në hapësirë!

By

Tom Cruise dëshiron të fluturojë në hapësirë për të xhiruar një film dhe NASA thotë se do të ndodhë.

Kreu i NASA konfirmoi të martën se agjencia hapësinore po punon me aktorin Tom Cruise për të bërë një film në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor. Një zëdhënës i NASA konfirmoi gjithashtu për CNN Business që Cruise do të në hapësirë dhe do të qëndrojë një laborator multi-bilionë dollarësh që orbiton rreth 250 milje mbi tokë.

Nuk është e qartë se si ose kur Cruise do të udhëtojë në stacionin hapësinor ose çfarë anëtarësh shtesë të ekuipazhit mund të bashkohen me të.

 

 

Artikuj të ngjashëm