Tolgahan nuk i reziston Almedës as në kafene (FOTO)

By

Këtë vit kurorëzuan dashurinë pas një lidhje disa vjeçare megjithatë për Almeda Abazin dhe Tolgahan Sayisman, çdo gjë duket të jetë si në ditën e parë.

Dyshja vazhdojnë të jetë më të dashuruar se kurrë dhe këtë e kanë vulosur edhe përmes një fotografie të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale së fundmi.

Në të, çifti shihen përkrah njëri-tjetrit teksa Tolgahan nuk i reziston bukuroshes shqiptare të cilës i dhuron një puthje në faqe.

Dyshja duken të jenë kombinuar mirë edhe në veshje duke u veshur me të njejtën ngjyrë – të zezën.

Nuk ka dilemë se Tolgahan dhe Almeda janë një #couplegoal. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm