Tolgahan dhe Almeda gati për fëmijën e dytë

By

Çifti i njohur, Almeda dhe Tolgahan kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë më 14 shkurt të vitit 2017, dhe jetojnë së bashku prej vitesh në Turqi.

5 maji do të jetë një ditë përjetësisht e veçantë në jetën e çiftit, pasi këtë datë në vitin 2019, erdhi në jetë fëmija i parë i çiftit të cilin e quajtën Efehan.

Romantic night of Tolgahan Sayisman and Almeda Abazi

Dyshja që atëherë kanë qenë aktiv me postime në rrjetet e tyre sociale, duke i prezantuar gjithë botës të birin e tyre.

Këtë 14 shkurt që shkoi, çifti kishin tre raste për të festuar atë natë.

Romantic night of Tolgahan Sayisman and Almeda Abazi

Duke festuar 3 vjetorin e përvjetorit të tyre të martesës, ditëlindjen e Almedës dhe ditën e Shën Valentinit së bashku, çifti bisedoi edhe me anëtarët e shtypit në dalje të vendit ku po darkonin.

Romantic night of Tolgahan Sayisman and Almeda Abazi

Ata po ashtu zbuluan se janë gati për fëmijën e dytë.

Kur u pyetën për planet e zgjerimit të familjes së tyre tre anëtarëshe, Tolgahan tha,”Shpresojmë që në festimin e ditëlindjes tjetër.”

Burimi: Haberturk

 

Artikuj të ngjashëm