Tmerrohet Ariana! Vërshohet me mesazhe ngushëllimi për Sabriun

By

Ditën e sotme, portalet gjithandej dhe rrjetet sociale u mbushën me një lajm të pavërtetë.

Lajmi kishte të bënte me legjendën Sabri Fejzullahu, për të cilin raportohej se ka ndërruar jetë.

Fatmirësisht, në këtë raportim nuk ka asgjë të vërtetë por kaq ka mjaftuar që familja të shqetësohet.

Në adresë të familjarëve kanë arritur qindra mesazhe ngushëllimesh, siç ka treguar në rrjete sociale edhe vetë nusja e familjes, Ariana.

Ajo është shprehur e tmerruar me mesazhet dhe nivelin e këtyre portaleve teksa ka garantuar fansat se Sabriu është mirë.

Ndiqni të plotë më poshtë reagimin e Arianës. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm