Tjetër lajm i mrekullueshëm: Familja Xhaka po shtohet sërish (FOTO)

By

Një lajm i mrekullueshëm vjen nga familja Xhaka!

Vetëm një muaj e pak pas ardhjes në jetë të vajzës së Granitit dhe Leonitës, Ayana, familja po shtohet sërish.

View this post on Instagram

❤️ Family ❤️ @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

Këtë radhë janë Arbnorja dhe Taulanti që do bëhen prindër.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë çifti përmes fotografive në rrjete sociale teksa urimet nga ndjekësit kanë qenë të shumta. /Prive.al

View this post on Instagram

MUM,DAD & OUR ANGEL👼🏻♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Artikuj të ngjashëm