Tjetër këngë nga Yllka Kuqi, këto janë detajet

By

Vetëm pak javë më parë, u publikua ‘Xhan Xhan’ nga Gold Ag e Yllka Kuqi, projekt që po ecën mirë me klikime në youtube.

Por, këngëtarja i ka hyrë punës për një këngë të re që titullohet ‘A thu’.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një imazhi në rrjete sociale, me përshkrimin ‘coming soon’.

Yllka nuk zbuloi asnjë detaj tjetër përveç titullit, por ajo që dihet është se artistja për ‘look-un’ po bashkëpunon sërish me Sellmën dhe Kacin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm