“Tizhja joji të do shumë”- Lori i bën urimin më simpatik Londonit të vogël

By

Ajo është tezja e tij dhe e do fort e me të ka një marrëdhënie shumë të afërt.

Blogerja e famshme shqiptare dhe trashëgimtarja e Top Medias, e ka uruar nipin e saj Londonin me rastin e ditëlindjes së dytë.

Çuni simpatik i moderatorit Ledion Liço dhe Lori Hoxhës, qenka bërë dy vjeç dhe neve sapo na ra kokës që koha po fluturon.

“Urime ditëlindjen Dondonbisha. Nuk e kam ditur se çfarë është dashuria derisa të kam mbajtur ty në duarpër herë të parë dhe tani s’mund ta besoj që u bëre dy vjeç. Mos u rrit kaqshpejt. Tizhja joji të do shumë”, i ka shkruar Lori urimin Londonit, dukebërë edhe atë shtesën simpatike në gjuhën e vogëlushit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm