TIME.COM SHKRIM NEGATIV PËR RITA ORËN?!

By

Rita ora këto ditë do e lançoj projektin e ri me videoklip. E ndryshe nga duetet e fundit, këtë herë vjen vetëm.

Për këtë këngë mediat tona kanë shkruar që është titulluar ‘Testosterone’, mirpo jo pasiqë ato ndërkombëtarët e hodhën poshtë duke treguar se pas ‘I will Never let you doën’ shqiptarja do sjell projektin e titulluar ‘Poison’.

Këtë lajm të ditur e ka bërë webfaqja Time.Com që shkrimi i saj ka nota negative për Rita Orën.

Ndër të tjerash shkruan se rita nuk është e vetmja këngëtare që ka pasur fillime false dhe jo të sukesshme por shpresojmë që kënga e re ti jap arsye për tu munduar më shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm