“Time Capsule” e Capital T në New York?

By

“Time Capsule” është koncerti më i madh i mbajtur nga ndonjë artist shqiptar. Eventi unik i Capital T nuk do të ndaloi së fluturuari vetëm me atë të Tiranës, por ka në plane edhe disa kryeqendra.

I radhës do të jetë në Kosovë, kur të stabilizohet situata e teksa në mendje duket se ka dhe një në Manhattan të New Yorkut.

Kështu ka treguar përmes një postimi Trimi i cili ka shprehur dëshirë për ta mbajtur këtë koncert edhe atje, mirëpo që konkrete për shkak të pandemisë nuk ka asgjë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm