Tiësto në bashkëpunim me këngëtaren shqiptare

By

Pas Rita Orës, Tiësto zgjedh një tjetër artiste shqiptare për të bashkëpunuar.

Fjala është për këngëtaren shqiptare që jeton në Gjermani, Ilira.

Ilira përformoi për herë të parë në Kosovë në Festivalin “Sunny Hill” vitin e kaluar, dhe erdhi e shoqëruar nga babai i saj kosovar dhe nëna e saj shqiptare.

Tiësto ka publikuar bashkëpunimin e tij të ri me Ilirën të titulluar “Lose You”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm