Tiani qenka këngëtar i shkëlqyer që tani dhe këtë e dëshmon kjo video

By

Djali i Tunës dhe Patrisit, ka treguar aftësitë e tij në këndim që tani.

Ka qenë babai i tij, ai i cili e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën Tiani dëgjohet duke kënduar.

Mesa duket, djali përveç pamjes iu ka ngjarë prindërve edhe në profesion, pasi edhe Tuna edhe Patrisi merren me muzikë.

Javë më parë, Tuna publikoi albumin “Fortuna” i cili po ecën jashtëzakonisht mirë. Këngët e saj kanë marrë mijëra e disa miliona klikime në youtube./Prive.al

View this post on Instagram

Doo le mi fa co la ci dooo ❤️❤️❤️

A post shared by Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha) on

Artikuj të ngjashëm