T’ia zë shoqes së ngushtë të dashurin? Përgjigjet këngëtarja (VIDEO)

By

Kjo rubrika jonë “60 sekondëshe”, është ‘makthi’ i pothuajse secilit artist.

Ata e kanë të vështirë të përgjigjen në pyetjet provokative të Prive, dhe shpesh hezitojnë t’i japin ato para kamerës.

E në këto të fundit që kemi realizuar është edhe intervista “60 sekondëshe” me këngëtaren Bleta Brovina.

Se a do t’ia merrte ajo shoqes së ngushtë të dashurin, dëgjojeni vet!

Artikuj të ngjashëm