Thyhet profili i Baby G në Instagram, publikohen foto jo fort të këndshme

By

Një seri postimesh në rrjetin social Instagram në profilin e këngëtares Baby G pas mesnate ka lënë të kuptohet se llogaria e saj është thyer.

Në të janë bërë katër postime për gjoja përkrahje të grupit OTR ku Baby G shfaqet me Noizyn, anëtarët e tjerë të label-it dhe në intervista ku flet për reperin.

E rritur në Angli, këngëtarja ka pasur marrëdhënie të mira me OTR teksa edhe ka kërcyer në klipe të tyre por me nënshkrimin me On Records, ajo e ka bllokuar totalisht këtë pjesë duke mos e përmendur më asnjëherë.

Ky veprim me gjasë është bërë nga fansat e OTR teksa vlen të theksohet se me ‘mbretëreshën’, Encën, Baby G ka hyrë në një konflikt virtual me fansa që tash e disa muaj rresht ofendojnë palën tjetër dhe ‘hakmerren’ me foto e video të ndryshme.

Nuk dihet nëse kjo situatë ka relacion me thyerjen e profilit që ka ndodhur para pak orësh. /prive.al/

0.02.01.b4ae0fe7350d9d87d912b4cf5e88e50d854c1dd0f9bb2f810ce7a9ad7b3d6217_full

Artikuj të ngjashëm