Throwback Prive: Shumë i pasur nga muzika dhe ja në çka shpenzon më së shumti Flori Mumajesi

By

Muzika që ai bën është gjeniale dhe sigurisht, prapa mijëra kompozimeve që dalin nga mendja e tij ka ndonjë shishe raki.

Këngëtari Flori Mumajesi nuk e ka fshehur asnjëherë merakun që ka për alkoolin dhe dëshirën për të pirë.

Në një intervistë për Prive, në “60-të Sekonda” ai rrëfen shumë për personalitetin e tij.

“Në çfarë shpenzon më së shumti?”, është pyetja që iu bë – dhe ai thotë: “Në Alkool”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm