Three Dots e Baba Stars kombinohen, paralajmërohet kënga Servile!

By

Janë bërë bashkë dy grupet më të njohura muzikore shqiptare.

Label-i i reperëve Baba Stars dhe produksioni Three Dots, kanë paralajmëruar këngë të reja së bashku.

https://www.instagram.com/p/BhMjNmnhIqy/?taken-by=iambrunooooo

Përveç Flori Mumajesit dhe Getoar Selimit, edhe pjesëtarët e tjerë të grupit do të publikojnë projekte bashkë.

në rrjete sociale Klajdi Haruno, Bruno, Cozman e Onat, kanë publikuar që të gjithë një postim me mbishkrimin “Servile”.

Ajo që kuptohet është që kënga e re që sillet në mes tyre, do ta mbajë këtë titull megjithatë, se cili me cilin do këndojë, s’është bërë e qartë. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bijk0qXBfzM/?taken-by=iambrunooooo

Artikuj të ngjashëm