Thonë se Rihanna mban aromë parajse, pikërisht këtë parfum mund ta gjeni në Maison de Parfum Prishtina

By

Një lajm që nuk surprizon askënd, Rihanna me sa duket mban erë si parajsë. Ajo ka erë aq të hyjnore sa që në fakt, që shumë njerëz të famshëm kanë folur për aromën joshëse të saj,

Të famshëm si Lil Nas, Cardi B, Ryan Seacrest, Nick Jonas, Jennifer Laërence, Nigella Laëson kanë folur hapur jo vetëm për bukurinë e saj intriguese, por përshtypja e tyre më e madhe ka qenë aroma që ajo mban dhe parfumi që ajo hedh.

Edhe pse Rihanna ka linjën e saj shumë të suksesshme të parfumeve ajo nuk preferon të hedh parfumet e saj.

E bukura e një parfumi që mahnit të tjerët, është se edhe në mund ta kemi të njëjtin. E parfumet që përdor Rihanna me aspak telashe mund ti gjejmë edhe ne. Të gjitha parfumet e saj të preferuara i gjejmë në dyqanin e Maison de Parfum në Prishtinë e cila gjendet në Royal Mall, Rruga B.

Një mik i Rihannas po filmonte një video me të kur zbuloi për të gjithë që ajo përdor Love, Do not Be Shy by Kilian. /Prive.al

Image result for Love, Don't Be Shy by kilian

 

Artikuj të ngjashëm