Thjesht fantastike: Arta Hajra mahnitë me cover e ‘Bow down’

By

Fenomeni Arta Hajra zbuluar së pari në Prive.al kur solli coverin e këngës ‘Na’ ka befasuar sërish.

Këngëtarja me banim në Suedi e ka publikuar para pak minutash një tjetër cover, atë të super hitit ‘Bow down’.

Kënga është sjellur në versionin e stilit të Artës, krejt ndryshe prej origjinalit dhe është pëlqyer mjaft në minutat e parë nga publikimi.

Kujtojmë se Arta, në një rast të paparë ndonjëherë në diskografinë shqiptare, arriti që këngën ‘Na’ ta shndërrojë në hit me miliona shikime, siç nuk kishte ndodhur asnjëherë për ndonjë këngëtar pa projekte të veta. /Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=lr4Ed7ucXt8&feature=share

Artikuj të ngjashëm