Thjesht EPIKE: Gold AG vjen me ‘N’deti’

By

Me përfundimin e muajit të shenjtë të Ramazanit, Gold AG i është kthyer publikimit të projekteve të reja.

Ai sapo ka publikuar këngën ‘N’deti’ që për tematikën dhe ngjarjen e zhvilluar është thjesht epike.

Kënga e reperit e zhvilluar mes dy personazheve, njëri nga Shqipëria e tjetri nga Kosoa që në fakt mbulohen të dy nga Goldi vë në pah ‘problemet’ në gjuhë mes shqiptarëve nga dy anët e kufirit gjatë pushimit në bregdet.

Muzika është inçizuar tek De Vox kurse videoklipi është punuar nga Urban Graphics. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm