Tha se është në lidhje, por reperi shqiptar e thotë troc emrin e ish të dashurës!

By

Sonte në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, reperi shqiptar Don Phenom, e ka pranuar për herë të parë publikisht se është i përfshirë në një lidhje romantike.

Ai paska një të dashur krah vetes dhe e tha sonte në një intervistë me Alaudin Hamitin, pasi u pyet nëse ka të dashur.

Mirëpo, në anën tjetër në lojën Haje ose Thuaje, Don Phenom u përball me një pyetje para së cilës o duhej të hante, o të përgjigjej.

Dhe meqë ushqimet e kësaj loje janë me të vërtetë rëndë të përballueshme ai u përgjigj në pyetjen se cila ishte e dashura e tij e parë pa u menduar dy herë.

Ndiqeni të plotë intervistën në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm