Teze Lori ndan emocionin e parë

By

 

Familjes Hoxha sot iu shtua një bekim me ardhjen në jetë të London Liços, djalit që erdhi si fryt i dashurisë mes Sarës dhe prezantuesit Ledion Liço.

Ky moment siç edhe pritej, ka kaluar relativisht në privatësi për familjen meqenëse fare pak detaje janë ndarë në rrjete sociale dhe fytyra e vogëlushit akoma nuk është zbuluar (dhe vështirë besohet që do ndodhë një gjë e tillë së shpejti).

Megjithatë, ka qenë motra e Sarës, Lori e cila përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka ndarë emocionet e para si përshkrim në një imazh ku mban dorën e motrës.

Më poshtë fotografia.

Artikuj të ngjashëm