Teuta shkëlqen krah bashkëshortit (FOTO)

By

Këngëtarja Teuta Selimi postimet në rrjete sociale ku shfaq familjen nuk i ka të shpeshta.

Djemtë dhe bashkëshorti nuk zënë vend të madh në imazhet e ndara.

Sidoqoftë, dita e sotme përbën përjashtim.

Ajo në një imazh të postuar në Instagram shfaqet me burrin, Patrin.

Çifti shkëlqejnë duke u dukur për mrekulli! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm