Teuta Selimi me album?!

By

Pak kohë më parë u rikthye nga një periudhë relativisht e gjatë me mungesë të videoklipeve.

‘Akull’ ishte projekti më i fundit nga Teuta Selimi e cila duket se punët intezive nuk i ka ndaluar.

Prive ka arritur të mësoj se gjatë këtij viti, Selimi edhe do e përgatisë një album me këngë të vjetra qytetare.

Koncepti i këtij projekti të madh do jetë i ngjajshëm me një album të publikuar shumë vite më parë me Vesa Lumën, Teuta Kurtin e Fatime Kosumin.

Mbetet të shihet më vonë mbi përzgjedhjen dhe detajet tjera të këtij albumi nga Teuta e cila i ka munguar shumë publikut në një format të tillë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm