Teuta poston një foto dhe komentet i vërshojnë për këtë arsye

By

Një fotografi nga fëmijëria u bë shkas që drejt aktores Teuta Krasniqi të vërshojnë mesazhet.

Krahas urimeve për motrën e saj Bubulinën, e cila feston ditëlindjen, foto është komentuar shumë për një tjetër detaj – ngjajshmërinë e Teutës me Tarën.

Nëse keni menduar që e bija i ngjan Bleros, gaboheni!

Kjo të paktën nga dhjetëra mesazhe që kanë mbërritur në adresën e aktores Teuta Krasniqi e cila i ka ndarë një nga një për ndjekësit e saj në Instagram,  si për t’i bindur për qëndrimin.

Si ju duket juve në foton më poshtë? Kopje e Teutës apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm