Teuta me një dedikim romantik për Adonisin në ditën e përvjetorit

By

Sot Teuta dhe Adonisi po festojnë përvjetorin e tyre.

Përvjetori është padyshim një festë për çdo çift dhe me këtë rast Teuta i dedikoi disa fjalë shumë romantike Adonisit.

“Sot është festa jonë, përvjetori i dashurisë̈ sonë̈. Me ty, pothuajse çdo ditë është festë. Festë e jetës, e familjes, e dashurisë̈, festë e të qenit Ne. E kam veç një brengë, nuk e di a do t’më mjaftoj veç një jetë për me të dashtë̈… Duart tua të forta, do ta mbajnë̈ zemrën time përgjithmonë. Të dua.” – shkruan Teuta në një postim në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm