Teuta Krasniqi zgjedhë fjalët më të mira për ditëlindjen e vajzës (FOTO)

By

 

Vajza e dytë e Teuta Krasniqit dhe burrit të saj Adonisit, feston sot diëlindjen.

Kaia mbush plot katër vjet jetë.

Aktorja hyri në Instagram për t’i shkruar fjalët më të mira për të dhe për t’i treguar se sa shumë e do atë.

Në postimin më poshtë mund ta lexoni urimin e Teutës për bijën e saj.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm