Teuta Krasniqi po rikthehet në ekran, aktorja po nis serialin e saj (VIDEO)

By

Pas lindjes së vajzës së dytë, ajo për një kohë i mungoi ekranit dhe tek tani ka vendosur që të rikthehet.

Aktorja Teuta Krasniqi, po sjellë një serial që do jetë nën produksionin e saj.

Siç merr vesh Prive, ky projekt i ri i aktores Krasniqi, do të ketë në fokus si temë trajtimi adoleshentët ndërsa përvec kolegëve të saj aktorë që do jenë protagonistë, aty do luajnë edhe të rinj nga shkolla e saj e aktrimit iStar. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm