Teuta ka gjetur sekretin e bukurisë – “botoksin natyral”

By

Aktorja Teuta Krasniqi me bashkëshortin Adonisin ka tash e disa kohë që kanë nisur një sipërmarrje të re.

“iHealth Alkaline” fokusohet në suplemente të ndryshme të ushqimit të cilat janë natyrale dhe si të tilla ndikojnë në mënyrë të jashtëzakonshme në metabolizëm.

E gama e produketeve po zgjerohet.

Krahas suplementeve, gati janë edhe produktet e bukurisë.

Përmes rrjeteve sociale, aktorja Krasniqi ka treguar produktin i cili sipas saj është “një mrekulli”.

“Së shpejti, mrekullia e quajtur Sea Moss Face Mask – The natural botox”nga iHealth Alkaline” – shprehet Teuta në Instagram.

Suksese! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm