Teuta habit kur liston dy meshkujt e saj të preferuar

By

Aktorja Teuta Krasniqi është mjaft aktive në rrjete sociale duke ndarë pjesë nga përditshmëria e saj me ndjekësit e saj të shumtë.

E një postim i fundit i saj ka habitur jo pak.

Në fotografinë e ndarë me fansat ku shfaqet bashkëshorti i saj, Adonisi dhe qeni Lui ajo është shprehur: “Dy meshkujt e mi të preferuar’.

Me këtë kategorizim, aktorja ka dëshmuar se qenushi i cili erdhi dhuratë dy vite më parë për Tarën nga vetë Adonisi është në fakt pjesë përbërëse e familjes. /Prive.al/

My two favorite males ?? @adonismorina7 Lui ?

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Artikuj të ngjashëm