Teuta dhe Adonisi tregojnë cili prej tyre është më romantik (VIDEO)

By

PRIVE Tok ka zbuluar shumë nga jeta personale e Teuta Krasniqit dhe burrit të saj Adonisit.

Çifti treguan shumë për njëri-tjetrin përmes kësaj rubrike.

Ata zbuluan cili është më xheloz, cili më romantik, kush kujdeset më shumë për vajzat e kush ka rroba më shumë.

Shumë gjëra interesante për këta dy mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm